2007


Tietföhrn
1. Platz Heiko Flensberg Grasbahnfräser 0:40,80 Min
2. Platz Daniel Schultejann Grasbahnfräser 0:40,88 Min
3. Platz Simon Tölle Screw Crew 0:40,91 Min
4. Platz Martin Paulus Grasbahnfräser 0:41,16 Min
5. Platz David Bückmann Team Molke 0:43,74 Min
6. Platz André Jonscher Desperados 0:43,89 Min
7. Platz Jan Plass Green-Devil 0:44,33 Min
8. Platz Gottfried Freermann Red-Bull 0:45,31 Min
9. Platz Rainer Janssen Rennteam Proffal 0:45,43 Min
10. Platz Anja Paulus Grasbahnfräser 0:45,73 Min
11. Platz Frank Hagedorn Racing Team blue Fire 0:45,75 Min
12. Platz Mike Ideus Mi-La-Ree.Team 0:46,58 Min
13. Platz Ewald Hagedorn Racing Team blue Fire 0:46,99 Min
14. Platz Alexander Kleiner  Spinning Green 0:47,51 Min
15. Platz Torsten Deye Obsittmeiherteam Haschenbrok 0:47,54 Min
16. Platz Andreas Heimann Team Molke 0:47,93 Min
17. Platz Holger Eckert AICU 0:48,65 Min
18. Platz Engelbert Gehring Swattfohrer 0:48,84 Min
19. Platz Dennis Eilers AICU 0:49,00 Min
20. Platz Max Schwinhorst   0:49,85 Min
21. Platz Verena Wieling Speed-Angels 0:49,99 Min
22. Platz Heinrich Schröder   0:50,98 Min
23. Platz Christoph Langkamp Team Molke 0:51,01 Min
24. Platz Tim Buschmann Hako Racer 0:52,02 Min
25. Platz Christian Quebbemann Weetendootmokker 0:52,37 Min
26. Platz Benajamin Ranft B&M Team 0:54,41 Min
27. Platz Martin Tenbrock AICU 0:55,92 Min
28. Platz Peter Arnke Obsittmeiherteam Haschenbrok 1:00,62 Min
29. Platz Gunnar Geppert  Spinning Green 1:12,02 Min
30. Platz Reinhard Engbrecht SB-Heidetank 1:36,84 Min
Utfullen Hannes Heuer Wusel³ %
Uter Wertung Kurt Bleydorn Lanz Bulldog 1:32,89 Min

Massenrennen
1. Platz Martin Paulus Graßbahnfräse  
2. Platz Heiko Flensberg Grasbahnfräser  
3. Platz André Jonscher Desperados  
4. Platz Gottfried Freermann Red-Bull  
4. Platz Rainer Janssen Rennteam Proffal  
6. Platz Daniel Schultejann Grasbahnfräser  
Utfullen Simon Tölle Screw Crew  
Utfullen David Bückmann Team Molke  
Utfullen Anja Paulus Grasbahnfräser  
Utfullen Frank Hagedorn Racing Team blue Fire  


Winner van Wannerpokol

Heiko Flensberg

   
nu noch gau en Foto... ...un denn kann de Show los gan
Toddy versöcht heel verbeten mit sien "Bibo" de Verfolgung op-to-nehmen De Vörjohrwinner Martin Paulus
Verena Wieling van de Speed-Angels
Daniel Schultejann ut Ochtrup van de Grasbahnfräser Andreas Heimann vom Team Molke ut Münster
Ewald Hagedorn vom Racing Team blue Fire
Christoph Langkamp van Team Molke Max Schwinhorst ut Everswinkel David Bückmann van Team Molke
Martin Tenbrock van AICU ut Erwech
Tim Buschmann van de Hako Racer ut Wordenborg
Anja Paulus van de Grasbahnfräsern
Simon Tölle ut Ochtrup von denn Screw Crew André Jonscher van dat Team Desperados
 
Twischen denn Rennen gev dat för aal de wullen un kunnen en Knöövmeten de besunneren Ort

Mok kien fulen Lenz, treck den Lanz
De Bisseler Genossenschaft wer eene van twee Köppels, de den Lanz holen kunnen Bi de veer aneren Köppels sehg dat Ergebiss eher so ut
Ok mit de eegen Lüüd wies Kurt mit sien Lanz kien erbarmen
Kurt föhrt de Rennstreek in 1:32,89 Minuten För den Lanz wir dat Matschloch kien Hinnerniss
 
Winnerehrung
 
After-Show-Party


Opsittmeihergeschicklichkeitsfahrn bit 12 Johr
1. Platz Lukas Hinrichs 9 Johr 0:12,56 Min.
2. Platz Marion Schröder 11 Johr 0:12,60 Min.
3. Platz Marc Lüdeke 10 Johr 0:12,81 Min.
 
Opsittmeihergeschicklichkeitsfahrn af 13 Johr
1. Platz Kevin Nappe 13 Johr 0:12,69 Min.
2. Platz Phil Oeltjenbruns 13 Johr 0:15,14 Min.
3. Platz Marcel Schröder 14 Johr 0:16,08 Min.
 
Minibaggergeschicklichkeitsfahrn bit 12 Johr
1. Platz Patrik Bleß 9 Johr 0:20,55 Min.
2. Platz Kolja Thole 7 Johr 0:25,76 Min.
3. Platz Johannes Limpert 10 Johr 0:29,33 Min.
Minibaggergeschicklichkeitsfahrn af 13 Johr
1. Platz Kevin Lampe 13 Johr 0:08,57 Min.
2. Platz Patrik Kerber 16 Johr 0:17,64 Min.
3. Platz Marcel Stöhr 14 Johr 0:28,57 Min.
 
Colakisten stapeln
1. Platz Andre 9 Johr 19 Kisten
2. Platz Malte 8 Johr 18 Kisten
3. Platz Timo 12 Johr 16 Kisten